Srub HLAVNÍ

SRUB „KuŘíp“: Nový luxusní srub se nachází v obci Kuří na rozlehlém pozemku na samotě, v zalesněném prostředí Novohradských hor, nedaleko obce Benešov nad Černou. Svým umístěním je srub vhodný k podnikání různých aktivit v jakémkoliv ročním období. 

Srub má plně vybyvenou kuchyni a je zde i možnost stravování v blízkém okolí. 

Na pozemku v blízkosti srubu je lesní tůň. 

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, každý host má k dispozici ručníky a župan.

Ubytování ve srubu

Srub k pronájmu poskytuje ubytování pro 17 osob v 6 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V přízemí se nachází ložnice s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením s prostorným sprchovým koutem a toaletou. Ložnice má samostatný vstup na terasu. 

1.patro: 

Za schodištěm je umístěna prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Dále se zde nachází rodinné apartmá skládající se z dětského pokoje (3 lůžka) a ložnice (2 lůžka) mezi pokoji je koupelna se sprchovým koutem a toaletou). Na otevřené galerii nad obývacím pokojem jsou dva pokoje, jeden se střešními okny směřujícími do lesa (2 lůžka) a druhý s výhledem na lesní tůň (4 lůžka). Na konci galerie se nachází velký rodinný pokoj s francouzským oknem s výhledem do lesa a okny s výhledem na tůň, pokoj je dále vybaven vlastní koupelnou s prostorným sprchovým koutem a toaletou.

Sociální zařízení: V přízemí se nachází samostatná WC ve vstupní hale, dále dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou, jedna náleží k ložnici a druhá ke společnému wellness. 

V prvním patře je prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, která slouží pokojům na galerii. Další koupelna se sprchovým koutem a toaletou je umístěna v rodinném apartmá. Další koupelna se sprchovým koutem a toaletou náleží k rodinnému pokoji.

Vytápění: V přízemí objektu je podlahové topení, v koupelnách kombinovaný vytápěcí žebřík a ve wellness a obývacím pokoji krb. 

Objekt je vytápěn dřevozplynujícím kotlem a elektrokotlem.

Doprava, parkování: Objekt má vlastní parkoviště.

Stravování

Stravování možné v blízkém okolí.

Vybavení srubu

V přízemí se nachází vstupní hala se samostatným WC, dále pak ložnice s vlastním sociálním zařízením s prostorným sprchovým koutem a toaletou. Ložnice má samostatný vstup na terasu. Kuchyně, která je vybavená varnou deskou, mikrovlnnou i horkovzdušnou troubou, myčkou, americkou lednicí s výrobníkem ledu, varnou konvicí a kávovarem. Kuchyně je oddělena od obývacího pokoje barem. V obývacím pokoji, který je otevřen do krovu se nachází velký jídelní stůl, TV a designový krb. Z obývacího pokoje je přímí vstup na zastřešenou venkovní terasu s posezením. Na obývací pokoj navazuje Wellness. Wellness část se skládá s plně vybaveného sociálního zařízení, odpočinkové místnosti s krbem. Dále je zde k dispozici infra sauna a vířivá vana umístěná v prosklené části domu, která umožňuje krásný výhled do zalesněné krajiny.

Výlety, atrakce, zábava

Objekt je ideálně umístěn pro podnikání celodenních výletů jak na kole, tak i autem. 

v okruhu 50km se nachází: 

Žofínský prales – 8km

Zřícenina Sokolčí – 8 km

Rozhledna Blansko – 10 km

Dobrá Voda – 10 km

Jiřičská nádrž – 12 km

Tvrz Žumberk – 12 km 

Pohoří na Šumavě – 15 km

Nové Hrady – 15 km

Zřícenina hradu Pořešín – 15 km

Skiareál s běžkařskými trasami Karlstift, Rakousko – 20 km

ZOO park Dvorec – 20 km

Hrad Rožmberk – 20 km

Český Krumlov – 25 km

Klášter Zlatá Koruna – 28 km

Kleť – 30 km

Klášter Vyšší Brod – 30 km

Skalní útvar Čertova stěna – 32 km

Vodní nádrž Lipno – 35 km

Skiareál Lipno – 35 km

Stezka V Korunách Lipno – 35 km

Aqupark Gmünd, Rakousko – 35 km

Třeboň – 35 km

České Budějovice – 40 km

Hluboká nad Vltavou – 45 km

Skiareál Sterstain, Rakousko – 50 km

Holašovice – 50 km

a mnoho, mnoho dalšího.

Možnosti koupání: 
Přehrada Římov, koupaliště Horní Stropnice, koupaliště Kaplice, koupaliště Besednice, přehrada Humenice, Žárský rybník, koupaliště Velešín, koupaliště Kaplice, plavecký bazén Český Krumlov.